Kristal Tırnak Törpülerinin Farkı

Kristal Tırnak Törpülerinin Farkı Kristal Tırnak Törpülerinin Farkı Pinterest


 

Acil maniküre ihtiyacınız olduğu ama vaktinizin olmadığı zamanlarda, tırnağınıza yapacağınız ufak dokunuşlarla ellerinizi pürüzsüz gösterebilirsiniz. Özellikle de törpülerle şeklini yeniden vererek.

Eğer kırılmaya yatkın tırnaklarınız varsa törpü seçiminizi kristallerden yana yapmanızda fayda var. Kağıt ve metal modellere göre cam ya da kristal bir törpüye yatırım yaparak ellerinize daha güzel ve sağlıklı şekil verebilirsiniz. Törpülerin tırnağa verdiği zararı minimuma indiren camlar, tırnağın kırılmasını ve kopmasını engelliyor. 

Kristal törpülerin bir diğer güzel yanı da var: Bakterilerden korumak için likit dezenfektanlarla ve sabunla kolayca yıkanabiliyor olması. Bu sayede uzun yıllar sizinle birlikte olabilirler.

Üstte: Sephora, kristal tırnak törpüsü
29,90 TL, (0212) 215 2365
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X