Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kristen Bell Gossip Girl’ün Yeni Versiyonunda da Yer Alacak

Kristen Bell’in sesi olmadan Gossip Girl izlemeyi düşünemezdik.

Kristen Bell Gossip Girl’ün Yeni Versiyonunda da Yer Alacak Kristen Bell Gossip Girl’ün Yeni Versiyonunda da Yer Alacak  Pinterest

 

 

“Hey Upper East Siders!” Henüz duymanlarınız varsa söylemiş olalım, Gossip Girl yepyeni maceralarıyla devam ediyor. Yapımcılığını HBO’nun üstlendiği televizyon dizisi 2020’de yepyeni versiyonuyla seyircilerin beğenisine sunulacak.
Tarih yaklaştıkça detaylar da hızla ortaya çıkıyor, son olarak Kristen Bell’in de sesiyle kadroda yer almasına karar verildi.Josh Schwartz ve Stephanie Savage tarafından verilen röportajda ikili Kristen Bell olmadan Gossip Girl düşünemediklerini ve her zaman oylarını Bell’den yana kullandıklarını belirtti.
İkili aynı zamanda yeni serinin öncekine kıyasla daha farklı olacağından da bahsetti. orijinal serinin üstünden sekiz yıl geçmesiyle birlikte özellikle de sosyal medyadaki değişiklikler oldukça çarpıcı, yapımcılar yeni düzenlemeyi tüm bu farkları göz önünde bulundurarak yaptıklarını söylüyor. Merakla bekliyoruz!
 
XOXO,
Gossip Girl
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X