Kristen Stewart'ın Coco Chanel Karakterindeki İlk Görüntüleri

Kristen Stewart'ın Coco Chanel Karakterindeki İlk Görüntüleri Kristen Stewart'ın Coco Chanel Karakterindeki İlk Görüntüleri Pinterest


Paris moda evi Chanel için çekilecek "Once and Forever" filminde rol alacak Kristen Stewart'ın Coco Chanel karakterindeki ilk görüntüleri yayınlandı.

Kristen Stewart Coco Chanel'i Canlandıracak

Karl Lagerfeld tarafından çekilecek 11 dakikalık filmde Kristen Stewart, markanın kurucusu Gabrielle Coco Chanel'i canlandıracak. Stewart'ın yayınlanan fotoğraflarda saçı, makyajı ve giyim tarzıyla Gabrielle Chanel'e benzerliği dikkat çekti. Filmde Coco Chanel'in yaşlılığını ise Geraldine Chaplin canlandıracak.

Marka Stewart'ın film projseinden sonra Chanel'in Paris-Roma 2015/16 Métiers d’art Koleksiyonu'nun reklam kampanyasının yüzü olacağını açıkladı.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X