Lancôme'un Yeni Marka Elçisi Taylor Hill Oldu

Lancôme'un Yeni Marka Elçisi Taylor Hill Oldu Lancôme'un Yeni Marka Elçisi Taylor Hill Oldu Pinterest


Ünlü güzellik markası Lancôme, yeni marka elçisinin Victoria's Secret'in 20 yaşındaki meleği Taylor Hill olduğunu açıkladı. 

"Modern Lancôme ruhunu güzelliği ve tatlılığı ile temsil edecek Taylor Hill ile yeni işbirliği yapmaktan çok mutluyuz" diyen Lancôme'un uluslararası genel müdürü Françoise Lehmann sözlerine şunları da ekledi: "Kendi jenerasyonu için ilham verici genç bir kadın. Taylor, son derece meraklı, açık fikirli ve hayatta pozitif bir bakışa sahip."
 

Kendi Instagram hesabında da işbirliğini takipçileriyle paylaşan Taylor Hill, elinde kırmızı güller ile paylaştığı fotoğrafının altına "Lancôme ailesine markanın yeni yüzü olarak katıldığımı duyurduğum için çok heyecanlı ve mutluyum. Bu inanılmaz bir gün ve en büyük hayallerimden birinin gerçekleştiğine inanamıyorum. Bana inandıkları ve bu mükemmel Lancôme ailesinin bir parçası olmamı sağladıkları için herkese çok teşekkür ederim" yazdı.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X