Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Leandra Medine Mango İçin Özel Bir Koleksiyon Tasarlıyor

Eşsiz tarzı ve renkli kişiliğiyle tanınan Medine, Ekim ayının sonlarına doğru satışa sunulacak bir koleksiyon tasarlamak için Mango’ya katıldı.

Leandra Medine Mango İçin Özel Bir Koleksiyon Tasarlıyor Leandra Medine Mango İçin Özel Bir Koleksiyon Tasarlıyor  Pinterest

 

 

Yazar, moda danışmanı ve Man Repeller adlı web sitesinin tasarımcısı, Leandra Medine; moda dünyasının en ünlü simalarından birisi. Eşsiz tarzı ve renkli kişiliğiyle tanınan Amerikalı Medine, Ekim ayının sonlarına doğru satışa sunulacak bir koleksiyon tasarlamak için Mango’ya katıldı.
Leandra Medina ile gerçekleşen bu proje, Mango ile iş birliği yapan diğer marka, sanatçı ve katılımcılar aracılığıyla hayat bulan tasarımlar geçidinin devamı niteliğinde.
Ne diyebiliriz ki, merakla bekliyoruz! 
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X