Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Leandra Medine X Mango

Leandra Medine ve Mango sınırlı sayıda üretilen özel bir kapsül koleksiyonu satışa sunuyor.

Leandra Medine X Mango Leandra Medine X Mango  Pinterest


 

“Avrupa’da bir kayak şehrinde yılbaşı hayal et; onu 60’Iı yılların üniversite kampüsü ile karıştır ve birkaç çiçek deseni işlemesiyle süsle” ifadesini kullanan moda danışmanı, zıtlıklardan ilham alan sade kıyafetlerin rahatlığı ile davet kıyafetlerinin zarafetini, yenilikçi detaylarla bir araya getiren kendi imzasını taşıyan kreasyonunu bu sözlerle tasvir ediyor.
Kapsül koleksiyon, kıyafetlere kişilik kazandıran orijinal detaylarla dolu: Süslü düğmeler, tüyler, renkli işlemeler, uçuşan bluzlardaki payetler ve cesur desenler. Aynı koleksiyonda kadife kumaşlı, zincir detaylı, zarif, dikkat çeken, altın renkte, yenilikçi aksesuarlar da bulunmaktadır.
 


Koleksiyon; aralarında geri dönüştürülmüş kumaşların da bulunduğu pamuk, keten veya polyester gibi değişik materyallerin uyumunu sağlarken; jean gibi kumaşların üretiminde yeni süreçlerin kullanımını da destekliyor.
Tarzıyla ün kazanan Leandra Medine, yıllardır Journeys gibi önceki projelerde de başrolü alarak ve Mango dünyasının bir parçası #Mangogirls olarak marka ile iş birliği yapıyor. Leandra Medine x Mango girişimi ile diğer markalar, sanatçılar ve katılımcılarla yapılan projelerde oluşturulan tasarımlarla başlayan yıldızlar geçidi devam ediyor.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X