Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Legally Blonde 3 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Son gelişmeleri öğrenmeye hazır mısınız?

Legally Blonde 3 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Legally Blonde 3 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Pinterest


 

Legally Blonde vizyona 17 yıl önce girdi. Reese Witherspoon'un hafızalara kazınan rollerinden biri olan Elle Woods sayesinde film, dünya çapında eğlenceli olay örgüsü sayesinde geniş bir hayran kitlesi edindi. Serinin ikinci filmi Legally Blonde 2: Red, White & Blonde 2003 yılında yayınlandı. 
Yıldız, karakterinin Harvard Hukuk Fakültesi'ne göndermek için çektiği başvuru videosunu yeniden canlandırarak kişisel Instagram hesabından üçüncü filmin geleceğini duyurmuştu. 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

It’s true... #LegallyBlonde3

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)'in paylaştığı bir gönderi ()Bu paylaşımdan neredeyse iki sene sonra Elle Woods'un beyazperdeye ikonik dönüşünü anlatan senaryonun Mindy Kaling ve Dan Goor tarafından yazılacağının kesinleştiğini öğrendik. COVID-19 hala tehdit oluşturmaya devam ettiği için çekimlerin ne zaman başlayacağına dair kesin bir bilgi yok. 
Biz yine de yeni sezon Prada ayakkabılarımızla beklemedeyiz. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X