Leonardo DiCaprio İlk Oscar’ını Kazandı

Leonardo DiCaprio İlk Oscar’ını Kazandı Leonardo DiCaprio İlk Oscar’ını Kazandı Pinterest


Oscar Töreni’nin bu yıl belki de en çok merakla bekleneni En İyi Erkek Oyuncu dalında kimin kazanacağı oldu ve dün gece heykelcik 5 kez Oscar adaylığının sonunda Leonardo DiCaprio’ya gitti.

Oscar 2016'nın tüm kazanan isimleri

The Revenant’taki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Leonardo DiCaprio, daha önce The Wolf of Wall Street, Blood Diamond, The Aviator’daki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu, What’s Eating Gilbert Grape filmindeki rolüyle de En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ına aday olmuştu.

Ünlülerin Instagram'larından Oscar gecesi

Oscar’ın kırmızı halısında Titanic’teki rol arkadaşı Kate Winslet ile poz veren Leonardo DiCaprio, teşekkür konuşmasında film çekimlerinde kar bulabilmek için dünyanın güneyine inmek zorunda kaldıklarını anlatıp iklimin gerçekten değiştiğine bunu durdurmak için sadece büyük şirketlerin değil tüm insanlığın çalışmasını gerektiğine dikkat çekti. Aynı kategoride Leonardo DiCaprio’ya rakip olanlar isimlerse Eddie Redmayne, Bryan Cranston, Matt Damon ve Michael Fassbender’dı.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X