LES BENJAMINS ESSENTIALS 3.0

Les Benjamins, en sevilen tasarımlarından Essentials 3.0 kapsül koleksiyonunu sunuyor...

LES BENJAMINS ESSENTIALS 3.0 LES BENJAMINS ESSENTIALS 3.0  Pinterest


 

İlk kez FW19 koleksiyonuyla birlikte daha ulaşılabilir olmak üzere hazırlanan Essentials, bu sezon Essentials 3.0 kapsül koleksiyonunda sürdürülebilir olmasının yanı sıra, renkleri ve konforlu tasarımlarıyla hem kadın, hem erkek hem de çocuklar için tasarlanması ile dikkat çekiyor.

İkonikleşen ve her sezon heyecanla beklenen koleksiyon, Essentials 3.0 kapsül koleksiyonunda mavi, yeşil, kırmızı, turuncu ve mor renklerindei tişört, hoodie, eşofman altı tasarımlarıyla kadın, erkek ve çocuklara sunuluyor. 

%100 organik pamuktan üretilen Essentials 3.0 ile Les Benjamins, sürdürülebilir ürün perspektifini genişletmek için çalışmalarına devam ediyor.  

Essentials 3.0 koleksiyonu 2 Eylül'den itibaren Les Benjamins Nişantaşı, Les Benjamins Akasya mağazaları ve web sitesinde satışta.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X