Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Les Benjamins İlkbahar-Yaz 20 Koleksiyonuyla Bu Yaz Bodrum'da

Les Benjamins İlkbahar-Yaz 20 koleksiyonuyla The Bodrum Edition'da açılacak pop-up mağazasıyla bu yaz Bodrum'da.

Les Benjamins İlkbahar-Yaz 20 Koleksiyonuyla Bu Yaz Bodrum'da Les Benjamins İlkbahar-Yaz 20 Koleksiyonuyla Bu Yaz Bodrum'da Pinterest


 

İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası Les Benjamins, pop-up mağazasını bu yaz The Bodrum EDITION’da açıyor.
Türkiye'nin Turkuaz Kıyısında yer alan, Ian Schrager ve Marriott International iş birliği ile açılan The Bodrum EDITION’da 21 metrekarelik alanda yer alacak Les Benjamins Pop-Up mağazasında İlkbahar-Yaz 2020 koleksiyonu satışta olacak. Seul’den Busan’a uzanan, Kore’nin en popüler bisiklet parkuru “The 4 Rivers Path”den ilham alan SS20 koleksiyonu, zamansız ve giyimi kolay siluetlerden oluşan seçkin parçalar sunuyor.
The Bodrum EDITION Beach Club’da yer alan pop-up mağazada Les Benjamins İlkbahar Yaz 2020 koleksiyonunun yanısıra Tie Dye 2.0 kapsül koleksiyonu da satışta olacak. Kapsül koleksiyona aynı zamanda Les Benjamins Flagship Nişantaşı mağazası ve lesbenjamins.com ’dan ulaşılabilir.
Les Benjamins Bodrum Pop-Up, 2020 yaz sezonunun sonuna kadar The Bodrum EDITION’daki adresinde ziyaretçilerini bekliyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X