Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Levi’s® X Stranger Things Sonbahar-Kış 2019

Levi’s®, Sonbahar-Kış 2019 sezonu için Netflix’in hit dizisi Stranger Things ile iş birliği içinde!

Levi’s® X Stranger Things Sonbahar-Kış 2019 Levi’s® X Stranger Things Sonbahar-Kış 2019 Pinterest

 

 

1980’li yıllardan herhangi bir film ya da dizi izlediğinizde Levi’s® görünümleriyle dolu bir on yıla tanıklık edersiniz. Bunun günümüzdeki bir kanıtı için 1980’lerde geçen Stranger Things dizisine bakmanız yeterli olacaktır. Dizi, Three Musketeers şekerleme kağıtlarına kadar o dönemin en ince ayrıntılarını bile atlamıyor. Levi’s® da 1980’ler modasının en önemli parçalarından biri olduğu için, dizideki karakterlerin de çok çeşitli Levi’s® ürünleri giymeleri son derece mantıklı oluyor.
 
Üçüncü sezonda Stranger Things kostüm ekibiyle doğrudan çalışan Levi’s®, dizinin değişik karakterlerinin döneme uygun olarak doğru stilleri giydiğinden emin olmak için kapsamlı arşivlerinden yararlandı. Yeni sezon, Levi’s® markasının kültüre ve tıpkı günümüzdeki gibi spor giyim stillerine damga vurduğu 1985 yılında geçiyor. Levi’s® tasarım ekibi, dizinin kostüm tasarımcılarıyla çalışarak hayranların favori karakterlerinden Eleven ve Dustin için özel olarak orijinaline uygun Levi’s® görünümleri yarattı. Bu komple görünümler dizide kullanılacağı gibi bu yazın özel edisyon Levi’s® x Stranger Things koleksiyonu kapsamında satışa da sunulacak. Temmuz ayında mağazadan iki sevilen Stranger Things kahramanının giydiği, orijinaline uygun olarak tasarlanmış komple Levi’s® görünümlerini satın alabileceksiniz. Yıl gerçekten 1985 galiba.Dizide gösterilen iki görünüm, Eleven’ın giydiği Aztek Desenli Gömlek ve El Pileli Jean pantolon ile Dustin’in giydiği trucker şapka ve Camp Know Where Renkli Yakalı Tişörtten oluşuyor. Dizinin değişik unsurlarını kutlama niteliğindeki çeşitli parçalar da koleksiyonda yer alıyor. Stranger Things grafikleri ve yazıları taşıyan tişört ve sweatshirt’ler, yüksek çözünürlüklü görseller içeren jean pantolon ve Trucker ceketler, alt üst yamalar (elbette dizinin “Upside Down” adlı alternatif evrenine selam durarak) ve kırmızı etiketler gibi özel edisyon Levi’s® detayları ve Stranger Things açılış grafiklerinin kullanıldığı benzersiz Levi’s® Batwing tişört koleksiyonun diğer parçaları arasında yer alıyor. Esas olarak, en sevilen televizyon dizilerinden biri, 20. yüzyılın en ikonik dönemlerinden birini kutluyor ve moda tarihinin en ikonik markalarından biriyle işbirliği yapıyor.
 


Stranger Things fırsatı karşıma çıktığında heyecandan tansiyonum fırladı diyebilirim. Seti ziyaret etmek ve olağanüstü tasarımcılarla kostümlerden bazıları üzerinde çalışmak, işbirliğine bambaşka bir boyut kattı.”— Levi’s® Tasarım İnovasyonu Kıdemli Başkan Yardımcısı Jonathan Cheung.
 
İki ekibin birlikte çalıştığı kampanyanın çekimleri, koleksiyon görünümleriyle Stranger Things üçüncü sezon setinin yer aldığı ünlü Starcourt Mall’da gerçekleştirildi.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X