'Life in Color Festival' İle İstanbul Rengarenk Boyanacak

'Life in Color Festival' İle İstanbul Rengarenk Boyanacak 'Life in Color Festival' İle İstanbul Rengarenk Boyanacak Pinterest


Dünyanın en renkli festivali "Life in Color Festival" Miami'nin ardından 6 Ağustos Cumartesi günü Permolit Boya sponsorluğunda İstanbul Life Park'ta gerçekleştirilecek. 
                                                                                                                                    
25 Ton Sıvı Boya
"One Colony" ev sahipliğinde Fedde Le Grand, Adventure Club, Atmozfears, Bolier, Caked Up (Oscar Wylde), Dannic, Carnage, Danny Avila, Noisecontrollers, Paris & Simo, Pham, Shapov, Sick Individuals, Sunnery James & Ryan Marciano, Twoloud, Vicetone, Arem Özgüç, Arman Aydın, Sercan Yanbay ve Sheldon Blake gibi elektronik müziğin dünyaca ünlü isimlerinin sahne performanslarını sergileyeceği "Life in Color Festival"de bu yıl 25 ton sıvı boya tüketilerek İstanbul adeta rengarenk boyanacak.

2 Ana Sahne 22 Performans
"Unleash" ve "The Big Bang Tour" şovlarıyla geçtiğimiz yıllarda İstanbul’a damgasını vuran "Life in Color", bu yıl yenilenen festival konseptiyle ve Miami Produksiyonu ile 2 farklı ana sahnede, 22 DJ performansı, daha önce görülmemiş dev sahne tasarımları, rengarenk boya şovları, dans ve akrobasi gösterileriyle Avrupa ve Asya’nın birçok  farklı ülkelerinden binlerce elektronik müzikseverlere İstanbul’da ev sahipliği yapacak.

2016 yılında etkinlik ve spor organizasyonlarına verdiği destekle ön plana çıkan Permolit Boya, sosyal medya takipçilerine davetiye, VIP Lounge ve Meet & Greet fırsatları da sunuyor.

Not: Etkinlik esnasında kullanılacak olan boyalar su bazlı özel boyalar olup, sağlık açısından (tenle ve gözle temas, yutma vb. durumlarda) herhangi bir tehlike arz etmez. Su ile kolayca temizlenebilmektedir.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X