Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Likit Mat Rujun En Tatlı Halini Dudaklarına Yansıt

L’Oréal Paris’in özel likit mat ruj serisi ‘Les Macarons’ tek sürüşte mükemmel mat bir görünüm sunuyor.

Likit Mat Rujun En Tatlı Halini Dudaklarına Yansıt Likit Mat Rujun En Tatlı Halini Dudaklarına Yansıt Pinterest


 

Makyaj trendlerinin öncü markası L’Oréal Paris’in, makyaj trendine bambaşka bir soluk getiren özel likit mat ruj serisi ‘Les Macarons’ tek sürüşte mükemmel mat bir görünüm sunarken, karşı konulmaz makaron kokusuyla da gün boyu duyusal haz yaşatıyor.Birbirinden çarpıcı ve özel ürünleri ile makyaj trendlerine yön vermeye devam eden L’Oréal Paris, Les Macarons ile kalıcı ve güçlü formülüyle tek sürüşte mükemmel mat görünümün sırrını verirken, karşı konulmaz  makaron kokusunu dudaklarınıza taşıyor.Makaronun en iştah açıcı renklerinden ilham alan L’Oréal Paris Les Macarons, 7 farklı renk seçeneği ile gün boyu makaron kokusuyla duyusal haz yaşatırken aynı zamanda dudaklara eşsiz matlık ve kalıcılık sunuyor.Son dönemde trend haline gelen ürünlerdeki koku deneyimi kadınlar için en az ürün performansı kadar önem taşıyor. L’Oréal Paris’in makaron kokusunu ve rengini dudaklara taşıyan özel likit mat ruj serisi Les  Macarons, Praline De Paris, Mon Caramel, Mademoiselle Mango, Framboise Frenzy, Blackcurrant Crush, Strawberry ve Infınite Spice renkleri ile makyaj çantalarının vazgeçilmez parçası olarak yerini alacak.
 
Makaronunu Nasıl Alırdın?
Bağımlılık yaratacak 7 renk tonuyla Les Macarons, ekstra matlık, 24 saate kadar kalıcılık sağlayan özel förmülü ve hafif dokusu ile konforlu kalıcılık seviyesini en üst seviyeye çıkartırken, dudak kıvrımlarına oturan ergonomik uygulama ucu  sayesinde ve leziz makaron kokusu eşliğinde duyusal bir deneyim sunuyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X