Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

L’Occitane Precious Serisi ile Tanışın

Cilt kalitesini daha uzun yıllar genç tutabilen, mavi ışığa karşı koruyan, cildin hyalüronik üretimini dört katına çıkaran bu seriyi çok seveceksiniz.

L’Occitane Precious Serisi ile Tanışın L’Occitane Precious Serisi ile Tanışın  Pinterest


 

Cildinizdeki Hyalüronik Asit Üretimini Dört Katına Çıkarın!
Yeniden formüle edilmiş L’Occitane Precious cilt bakım ürünleri, güçlendirilmiş iki aktif içerik; Immortelle (Ölmez otu) esansiyel yağı ve silisyum ile etkisi artırılan hyalüronik asit dinamik kompleksi ile cildinizin yaşam hızınıza ayak uydurmasını sağlar.
 
Ölmezotu Esansiyel Yağı
Antioksidan özelliği ile bilinen ölmezotu esansiyel yağı, günlük etkilerin cildinizde bıraktığı etkilerle savaşır. Doğal cilt yenileme döngüsüne yardımcı olur. Bu yeni seride hyalüronik asit silisyum ile beraber kullanıldı ki, bu şekilde hyalüronik asidin epidermisin daha alt katmanlara geçişi kolaylaştı. Standart hyalüronik asitten daha güçlü dinamik hyalüronik asit ile ciltteki hyalüronik asit üretimini dört katına çıkarabilme etkisi gözlemlendi.
Ölmezotu esansiyel yağ ile kusursuz bir uyum ile çalışan bu kompleks, cilt döngüsünde cildin daha hızlı yenilenmesine yardımcı olur. İnce çizgilere bakım yapar, cildedolgunluk ve nem sağlar.
Ölmez Otu Mavi Işığa Karşı Yüzde 71 Oranında Koruyucu
2001 yılında L’Occitane, Precious serisini ilk lanse ettiği andan beri yaşlanma karşıtı ölmez otu esansiyel yağını kullanıyor. Antioksidanlar bakımından zengin, koparıldığında bile solmayanbu çiçekten elde edilen esansiyel yağlar, günlük kirlilik ve dış faktörlerden korunmaya yardımcı oluyor. Ama bu özel çiçek hala sürprizleriyle tüm kadınları şaşırtmaya devam ediyor. Son zamanlarda yapılan AR-GE sonuçları bu ölümsüz çiçeğin mavi ışığa karşı da yüzde 71 oranındakoruyucu bir özelliği olduğu keşfedildi.
 


Precious Dynamic Youthcare Cream 
Bu yoğun yapıdaki krem, cilt tarafından hızlıca emiliyor. Ölmezotu ve dinamik hyalüronik asit ikilisi, cildinizin doğal yeteneğini kullanarak, cildinkendini yenilemesine ve dış etkenlerle savaşmasına yardımcı oluyor.
Hafif ve nemlendirici dokusu cilt tarafındananında emilen, ciltte oluşan ince çizgileri gözle görülür şekilde azaltan, sağlıklı ve ışıltılıgörünümlü bir cilt sunan ürün, normal ve kuru ciltleri kadifemsi bir yapıya kavuşturuyor.


 
Precious Dynamic Youthcare Serum 
Bu yeni formülde, ölmezotuve dinamik hyalüronik asit ikilisi, cildin doğal yeteneğini kullanarak,kendini yenilemesine ve dış etkenlerle savaşmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki mercimek gözenekleri ile cildi gözle görünür şekilde sıkılaştırıyor, yoğun nem sağlayarak, gece ve gündüz gençlik için savaşıyor.


 
Essential Water 
Bu alkol içermeyen tonik ile cildinizigünlük bakımınızahazırlayabiliyorsunuz. Korsika’dan gelen ölmezotu suyu ve yatıştırıcı etkili gül suyu içeriği ile ayrıca cilt tonunu eşitliyor, mineralize hyalüronik asit ile cildi temizleyip, dokuları eşitliyor.Enriched Water 
Hem su hem jel benzeribir yapıya sahip olan bu zenginleştirilmiş tonik , temizleme ritüelinizin son adımıdır. Cildiniz neme doyar, nemsizlik çizgileri rahatlar ve konfor kazanır. Her sabah ve akşam temizleme sonrası yüzünüze ve boynunuza uygulayın.

 

Essential Mist 
Cildinizi canlı ve nemli tutmak için bu ürün idealdir. Yeniden canlanan cilt, sağlıklı bir görünüm kazanır. Ölmezotunun aromatik kokusunu hissedebileceğiniz bu yüz misti, aerosol içermeyen spray şişesi ile günün istediğiniz saati, ihtiyacınız olan sıklıkta kullanabilrsiniz. Makyaj altına ya da makyaj üzerine kullanımı uygundur.Precious Dynamic Youtcare Fluid 
Emisyon kıvamı ilecilt tarafından kolaylıkla emilen bu jel-krem normal ve karma ciltler için uygundur. Antioksidan etkisiyle bilinen Korsika’dan Immortelle esansiyel yağı cildinizdeki yaşlanma belirtileri ile savaşır. Oksidasyon ve günlük dış faktörler etkilerinekarşı dinamik hyalüronik asit savaşarak cildin doğal kendini yenileme sürecini hızlandırmaya yardımcı olur. Sabah ve akşam kullanım için uygundur.

 

Precious Energizing Eye Balm 
İnce çizgiler , koyu halkalar ve şişler için...
İçeriğindeki üç farklı içerikle göz çevrenizdeki tüm endişelerinize cevap verir; ölmezotu esasniyel yağı yaşlanmanın görünür etkileriyle savaşır, dinamik hyalüronik asit cildin kendini yenileme hızını artırır ve kafein ise yorgunluk izlerini azaltmaya yardımcı olur.
Düzenli kullanımı ile göz çevresindeki ince çizgilerde azalma görülür. Şişlik ve koyu halkaların görünümünü azaltır. Tüm göz çevresi yeniden canlanmış görünür. Sabah ve akşam göz çevrenize hafif dokunuşlarla, içeriden dışarıya hareketlerle uygulayın. Yağsız ve kokusuz ve ince dokulu bu ürün cildinizde hızlıca emilir.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X