Longines Legend Diver Watch Bronz Kasasıyla Karşınızda

Longines Legend Diver Watch; yeni bronz kasasıyla saat severlerin karşısına çıkıyor!

Longines Legend Diver Watch Bronz Kasasıyla Karşınızda Longines Legend Diver Watch Bronz Kasasıyla Karşınızda Pinterest


 

Kanatlı kum saatinin Heritage segmentinin sembolik parçaarından biri olan Longines Legend Diver Watch'ın artık yeni bronz versiyonu da bulunuyor. Bu sıcak tonlu tasarım Longines'in en eski dalgıç saatlerinden birine yeni bir görünüm kazandırıyor. 1960'larda tasarlanan bir dalgıç saatinin yeniden düzenlenmiş hali olan Longines Legend Divr Watch'ın heritage segmentindeki yeri ayrı. Saint-Imer merkezli markanın zengin mirasının sembolü olan ve yıllar içinde eklenen yeni modellerle genişleyen seride artık bronz bir versiyon da yer alıyor.

Bronz yaşayan bir malzeme. Zamanla değişerek güzelleşen ve her saati e��siz hale getiren doğal patinası ve sıcak rengi ile insanı büyülüyor. Koleksiyonun önceki modellerinde olduğu gibi bu yeni versiyonda da orijinal tasarımın ruhuna ve temiz çizgilerine sadık kalınan saatler en son teknik özelliklerle donatılmış. Çağdaş ancak aynı zamanda tarihine sıkı sıkıya bağlı olan bu yeni versiyonun herkesin bildiği ve sevdiği koleksiyon parçalarından biri olan bu efsanevi modelin hikayesinde kendi rolünü oynayacağına hiç şüphe yok.

Kanatlı kum saatinin sembolik modellerinden biri olan Longines Legend Diver Watch; orijinalliği arayan kadın ve erkeklerin her anına eşlik edecek.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X