Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Longines Sembol Haline Gelen Serisinin Yeni Yüzünü Tanıtıyor

Longines, The Longines Master Collection'ı daha da güçlendiren yeni tasarımlarıyla saatçilikteki uzmanlığını bir kez daha sergiliyor

Longines Sembol Haline Gelen Serisinin Yeni Yüzünü Tanıtıyor Longines Sembol Haline Gelen Serisinin Yeni Yüzünü Tanıtıyor Pinterest


 

Longines için özel olarak geliştirilen yeni otomatik kurmalı mekanizma ile çalışan bu saatler, teknik mükemmellikle klasik zarafeti dengeliyor. Saatlerin ince estetiği ve Ay evreleri göstergesi hayranlık uyandırıyor.
Kurulduğu 1832 yılından bu yana İsviçre’nin Saint-Imier kasabasında faaliyet gösteren Longines’in saat üreticileri gelenek, zarafet ve performans üzerinde yükselen uzmanlıklarıyla fark yaratıyor. Kuşaklardır dünya şampiyonalarının resmi zaman tutucusu olan ve uluslararası spor federasyonlarıyla iş birlikleri gerçekleştiren Longines, spor dünyasıyla sağlam ve uzun soluklu ilişkiler kurdu. Saatlerinin zarafetiyle tanınan Longines, dünyanın önde gelen saat üreticisi Swatch Group Ltd. ailesinin bir üyesi. 

Longines’in sunduğu bu yeni modellerde, günü işaret eden bir ibrenin ucundaki rakamlı tarih halkası, saat altı yönünde ışıldayan Ay evreleri göstergesini çevreliyor. Saatin mekanizması, marka için özel olarak geliştirilen yeni L899 kalibre ile çalışıyor.
Ebedi zarafet arayışıyla Longines, bu yeni saatte kullandığı şık kadranı zamana yenik düşmeyen tasarımıyla birleştirerek dingin ve ahenkli bir estetik yakalıyor.
The Longines Master Collection'ın 40 ve 42 mm'lik iki farklı boyutta tasarlanan yeni modelleri farklı kadran seçenekleri de sunuyor: siyah Barleycorn desenli renkli Roma rakamlı, gümüş Barleycorn desenli renkli rakamlı veya mavi gün ışığı renginde aplike indeksli.
40 mm’lik modellerin zarif bir yorumu olan pırlanta indeksli modeller de bulunuyor. The Longines Master Collection'ın yeni modelleri paslanmaz çelik kayış veya farklı kadran renkleriyle uyum sağlaması için siyah, kahverengi veya mavi renklerde kayışlarla sunuluyor.
Longines’in uzmanlığının bir sembolü olan The Longines Master Collection, markanın dünya çapındaki saygınlığına katkı sunan mükemmellik ve zarafet gibi değerleri kusursuz bir şekilde temsil ediyor. Özel bir mekanizmayla çalışan bu koleksiyon, 2005 yılında yaratıldığından beri yeni modeller ve sofistike özelliklerle zenginleşirken, markanın en önemli değerlerinden olan saatçilik geleneğini gözler önüne seriyor.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X