Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

L’Oréal Paris Magic Shampoo ile Tazeliği Saçlarınıza Taşıyın!

L’Oréal Paris Magic Shampoo ile Tazeliği Saçlarınıza Taşıyın! L’Oréal Paris Magic Shampoo ile Tazeliği Saçlarınıza Taşıyın! Pinterest


 

L’Oréal Paris, “Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan” ile suya ihtiyaç duymadan anında ferah ve hacimli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Magic Shampoo, saçlarda kalıntı bırakmadan Ferah Esinti, Gül Bahçesi, Tatlı Bahar, Tropikal Dalga ve Yağmur Ormanları’nın tazeleyici kokusunu da saçlarınıza taşıyor.


3, 2, 1  #DUŞTANÇIKMIŞGİBİ
Suya ihtiyaç duymadan saçları canlandıran ve hacim kazandıran Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan’ı uygulamak çok kolay: Magic Shampoo’yu çalkalayıp, yaklaşık 30 cm mesafeden saç diplerine sıkarak parmak uçlarınızla masaj yapın, duştan yeni çıkmış gibi hacimli ve ferah saçlara birkaç saniyede ulaşın!
Ferah Esinti, Gül Bahçesi, Tatlı Bahar, Tropikal Dalga ve Yağmur Ormanları seçenekleri ile 5 farklı tazeleyici kokuyu saçlarınıza taşıyan Magic Shampoo ile güzel kokan, anında ferah ve hacimli saçlara sahip olmak artık çok daha kolay!
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X