Louis Vuitton Bodrum'a Merhaba Diyor

Bodrum 2021 yazında, Yalıkavak Marina’da açılan çok özel mağazasıyla Louis Vuitton’a ev sahipliği yapıyor.

Louis Vuitton Bodrum'a Merhaba Diyor Louis Vuitton Bodrum'a Merhaba Diyor Pinterest


 

Bodrum - Dünyanın en özel tatil bölgelerinden, Ege ve Akdeniz’in buluşma noktası Bodrum, 2021 yazında, Yalıkavak Marina’da açılan çok özel mağazasıyla Louis Vuitton’a ev sahipliği yapıyor. Eski bir balıkçı kasabası olan Bodrum’un kristal berraklığındaki masmavi sularının hemen yanı başında yer alan mağazada, bu çok özel tatil beldesinin zengin geçmişinden alınan ilhamla tasarlanan lokal mimari detaylar ön plana çıkıyor.

Louis Vuitton’un ikonik monogram deseninin bu mağazaya özel tasarlanan nazar boncuklarıyla dekore edildiği vitrinler, çok etkileyici bir giriş atmosferi yaratıyor.  Mağazanın sıra dışı cephesi, derinlik ve perspektife dair mimari oyunlarıyla muazzam bir görüntü oluşturuyor. Cephede yer alan cut-out motifler, gün içinde ışığın mağazanın farklı noktalarına süzülmesini sağlıyor. Renkli el boyaması kabinler, deri detaylar, traverten yerler ve yumuşacık yün halılar bu ışık oyunlarıyla adeta dans ediyor.

Müşteriler, Louis Vuitton Yalıkavak Marina’nın kadın ve erkek giyim, deri ürünler, aksesuar, ayakkabı, saat ile parfüm koleksiyonlarını keşfederken, mağazanın lüks hissini yansıtan ipek etkili koltukların yer aldığı oturma bölümlerinde dinlenebiliyor. Teras katında konumlanan ve marina manzarasına hakim lounge bölümüyse adeta zaman dururken, taze bir nefes molası verilebiliyor.

Özel Ürünler
Bu çok özel açılış için mağazada, egzotik Capucines ve Petite Malle çantalar yer alıyor. Louis Vuitton, sadece Bodrum’a ithafen tasarlanan ve limitli sayıda üretilen

On-The- Go tote bag’i de bu çok özel mağazada müşterilerinin beğenisine sunuyor. Monogram Giant canvas ve rafyanın buluştuğu modelde, deniz kabuğu şeklindeki deri charm aksesuar, Bodrum denizinin olağanüstü mavi tonlarını yansıtıyor.
Mağaza Bilgileri
Adres: Yalıkavak Marina, Merkez Mah. Çökertme Cad. Yalıkavak, Bodrum
Her gün sabah 10:00’dan akşam 12:00’a kadar açık.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X