Louis Vuitton Game On Koleksiyonu Özgürlüğe Davet Ediyor

Game On Monogram çiçekleriyle ve kart destesindeki dört simgenin birbirine karışan çizgileriyle oynayarak yaratıcı özgürlüğe davet ediyor.

Louis Vuitton Game On Koleksiyonu Özgürlüğe Davet Ediyor Louis Vuitton Game On Koleksiyonu Özgürlüğe Davet Ediyor Pinterest


 

Louis Vuitton Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü Nicolas Ghesquière tarafından Cruise 2021 koleksiyonu
kapsamında sunulan‘’GAME ON’’ kanvas üzerinde Monogram çiçekleriyle ve kart destesindeki dört simgenin birbirine karışan çizgileriyle oynayarak yaratıcı özgürlüğe davet ediyor.
 


Fransız aktris ve Louis Vuitton marka elçisi Léa Seydoux’nun sunduğu bu yeni koleksiyon fantezi dünyasının kapılarını aralıyor. Karo, sinek, maça ve kupanın hüküm sürdüğü fantezi illüzyonuna ait Game On koleksiyonu, deri ürünler, hazır giyim, ayakkabılar ve aksesuarlar dahil olmak üzere Maison’un en ikonik parçalarında hayat buluyor.
 
Koleksiyon tüm dünyada seçili mağazalarında satışa sunuluyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X