Luis Bien'den Kadınlara Mis gibi Bir Parfüm Kampanyası

Luis Bien, Kadınlar Günü için sunduğu yüzde 35 indirimli parfüm kampanyasıyla özel kokularla şımarmak isteyenleri luisbien.com’a bekliyor.

Luis Bien'den Kadınlara Mis gibi Bir Parfüm Kampanyası Luis Bien'den Kadınlara Mis gibi Bir Parfüm Kampanyası Pinterest


 

Luis Bien, sezonun en gözde ve büyüleyen kokularını bir araya getirerek kadınlara özel %35 indirimli parfüm seçenekleri sunuyor. Kampanyalı parfümlerinden, ferahlığı sevenlere DARK ORCHID ile güneşte kavrulmuş yasemin çiçeği ve hoş gül kokusu ile ferahlığı hissettiriyor. Güçlü kadınların parfümü POÉSIE ile sofistike ve elegan kokusuyla güçlü ve özgüvenli kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Zerafeti sevenler, VOYAGE ile zarif, özgür ve güçlü temasıyla büyülüyor. Aramotik kokulara sevenlere ENTHRALL ile  ışıl ışıl bergamot, taze mandarin ve aromatik kişnişin mükemmel bir karışımını hissettiriyor. Çiçek kokularını sevenlere FOX LADY ile çiçekler ve odunsu kokuların biraraya gelerek oluşturduğu büyüye şahitlik ettiriyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X