M·A·C Lustreglass Sheer-Shine Ruj Gelişen Formülüyle Artık Çok Daha İyi

Yeni M·A·C Lustreglass Sheer-Shine Ruj, dudaklarını adeta görkemli mücevherler ve değerli taşlar gibi parlatıyor.

M·A·C Lustreglass Sheer-Shine Ruj Gelişen Formülüyle Artık Çok Daha İyi M·A·C Lustreglass Sheer-Shine Ruj Gelişen Formülüyle Artık Çok Daha İyi Pinterest


 

Dudaklar için faydalı bileşenlerden oluşan çarpıcı formülüyle, orjinal Lustre rujların geliştirilmiş bir versiyonu olan yeni Lustreglass Sheer-Shine Ruj ile tanışın.

 

Ruj deneyimini bir sonraki konfor ve bakım sürecine taşıyan Lustreglass Sheer-Shine Ruj, sürdüğünüzde dudaklarınızdaki hissinin ve görünüşünün yanı sıra, modern renklerle birleştirilmiş yeni formülüyle de vazgeçilmeziniz olacak. Dudak nemlendiricisi tutkunları için de uygun olan bu ruj jojoba, ahududu çekirdeği, hindistan cevizi ve organik zeytinyağının kremsi birleşimiyle dudaklarınızı beslerken, karite yağı ve hiyalüronik asitle de nemlendirmeye yardımcı oluyor. Sonuç? Rahat, parlak, dayanıklı bitişe sahip ve daha yumuşak, pürüzsüz ve hissettirdiği kadar güzel görünen dudaklar. 

 

M·A·C Ulusal Artisti Carly Utting; “Lustre Sheer-Shine Ruj, dudaklarınız için şımartıcı bir an yaratıyor,” diyor ve ekliyor “Dudaklarınız şeffaf, rujun ayna kadar parlak yapısı sayesinde dolgun ve bebeksi yumuşaklığa kavuşuyor.”

 

Lustreglass Sheer-Shine Ruj, neredeyse yok denecek kadar saf ince tabakasıyla çekici parlaklığa ve daha dolgun bir sonuca ulaştıracak renklerle tasarlandı. Ultra hafif, ipeksi ve pürüzsüz dokusu, görünümünüzü anında kusursuzlaştırmak için rahat bir sürüşle dudaklarınızda hızlıca kayar ve ayna gerektirmez. 18 yeni renginin yanı sıra, dört adet sınırlı sayıda üretilmiş ve altı adet tüketici favorisinden oluşturulmuş renk skalasıyla dudaklarınızı şımartmak için 28 parlak ve çekici yol sunuyor.

 

Posh Pit’in de içinde bulunduğu serinin favorileri arasında yer alan Utting; “Renk dizisi pastel menekşelerden enerjik portakallara kadar uzanıyor, ancak hepsi doğal dudak renginizin parlamasısağlıyor,” diyor ve “Kahverengi ve pembenin mükemmel uyumu, dudaklarınızda doğal ve sıradan bir görünüm bırakıyor,” diye açıklıyor. Utting, Syrup ruju çok seviyor; “Rujları sürerken aynaya ihtiyaç duymuyorsunuz; bu soft pembe zamana direniyor ve yumuşacık bir sonuç veriyor.”

 

Lustreglass Sheer-Shine Ruj, gerçekten de kusursuz bir mükemmellik demek!
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X