Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Machka & Arzum Onan İş Birliği Onuruna Özel Davet

Machka 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu kapsamında, İstinye Park Machka mağazasında düzenlenen davete cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Machka & Arzum Onan İş Birliği Onuruna Özel Davet Machka & Arzum Onan İş Birliği Onuruna Özel Davet Pinterest


 

  Stili, zarafeti ile hayranlık uyandıran Machka Marka Elçisi  Arzum Onan'ın onuruna düzenlenen etkinliğe katılanlar arasında İpek Ayaydın Abdik başta olmak üzere çok sayıda seçkin davetli dikkat çekti.
  Machka 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun, yalın ve güçlü tasarımlarda hayat bulan geometrik desenleri, mevsime gönderme yapan romantizmi katılımcılardan tam not aldı.
  Jazz Sisters Grubu’nun performansı ile renklenen davette, Arzum Onan konuklar ile tek tek ilgilendi iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Önümüzdeki sonbahar- kış sezonunda da devam edecek iş birliği kapsamında Machka tutkunlarını güzel sürprizler bekliyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X