Mango, Committed Koleksiyonunun Üçüncüsünü Satışa Sundu

Sürdürülebilir lifler ile oluşturulan, rahat, kadınsı görünümlü bu koleksiyon, konseptle bağlantılı bir akış taşıyan tasarımlar sunuyor.

Mango, Committed Koleksiyonunun Üçüncüsünü Satışa Sundu Mango, Committed Koleksiyonunun Üçüncüsünü Satışa Sundu Pinterest


 

Barselona, 4 Nisan 2018 - MANGO, doğal liflerden elde edilen ve kadınlara yönelik Committed koleksiyonunun yeni versiyonunun başlangıcıyla Kanarya Adaları Botanik Bahçesi’nin, yaşama, enerjiye ve doğaya yönelik bir kutlama niteliğinde olduğunu ifade ediyor. Model Arizona Muse’ün başrolde bulunduğu, Alexandra Nataf tarafından karelenen yeni kampanya, yaşamın kaynağı olan suyun büyüsünü, şirketin tasarım malzemeleri ve sürdürülebilir modaya ilişkin yeni eğilimleri ile bir araya getiriyor.
 
Daha önceki versiyonlardan daha bohem bir yapıya sahip yeni kreasyonlar arasında, etkileyici bir akış ve kadınsı bir görünüm sunan liyosel gibi biyobozunur malzemelerden elde edilen rahat tasarımlar yer alıyor. Bol, maskülen gömlek ve kıyafetlerde geri dönüştürülmüş polyester ve organik pamuk gibi diğer liflerin kullanımı fark ediliyor. Bu sezon talepte olan tazelik hissi, kirli beyaz ve haki renk ya da antrasit kıyafet ve parçalarda yansıtılıyor.
 
Markanın sürdürülebilirliğe yönelik bu girişiminde MANGO, Take Action programı aracılığıyla verdiği sözü tutmaya devam ediyor. Take Action, daha sürdürülebilir bir işletme modelinin oluşturulmasına yönelik tüm etkinlikleri kapsayan proje konumunda.
 
Bu alanda Second Chances projesi gibi, kullanılmış giysi ve ayakkabıların toplanmasını temel alan bir insiyatif daha görüyoruz. Firma, bu yılın sonuna doğru 10 tona ulaşmak için geçtiğimiz yılda seçili mağazalardaki giysi toplama kutusu sayısını yüzün üzerine çıkardı (İspanya, Almanya, Fransa, İyalya, Hollanda, Birleşik Krallık ve Portekiz).  
 
Commıted kampanyasının yüzü Arizona Muse ile Mayıs sayısı için özel bir röportaj gerçekleştirdik. Doğa ile olan bağını, Mango’nun Commıted Koleksiyonu’nda en beğendikleri, en beğendiği doğal ortamlar ve çok daha fazlası  Instyle Mayıs sayısında olacak!
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X