Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Mango Man Improved Koleksiyonunu Geliştirdi

Suya dayanıklı, ısı düzenleyici, yıkanabilir ve hatta kırışıklığa dayanıklı giysilerden oluşan kapsül koleksiyon çok konuşulacak.

Mango Man Improved Koleksiyonunu Geliştirdi Mango Man Improved Koleksiyonunu Geliştirdi Pinterest


 

Mango Man, yeniliğe olan bağlılığını pekiştiriyor ve özel niteliklere sahip akıllı kumaşlarla yapılan ve şehir yaşamında erkeklerin karşılaşabileceği tüm zorluklarla başa çıkabilmek için tasarlanan ikinci IMPROVED koleksiyonunu piyasaya sürüyor.
Kapsül koleksiyon; teknoloji, minimalist siluetler ve lacivert, kömür grisi ve beyaz gibi renklerde hayat bulan çağdaş tarzların bir karışımı. Koleksiyonda, kırışıklığa dayanıklı ceketler, her an kusursuz ve yumuşak kalan polo gömlekler ile pantolonlar ve optimum geçirgenlik sağlayan ve vücudu ideal sıcaklıkta tutan, yüksek performanslı liflere sahip, ısı düzenleyici sweatshirtlerden oluşuyor. IMPROVED koleksiyonundaki tüm parçalar, rüzgara dayanıklı, evde yıkanabilir ve su geçirmez olduğundan her şeyi kontrol altında tutuyor.

 

Daniel Riera'nın objektifinden yansıyan kampanya görüntülerinde, Barselona'nın kentsel manzarasında Mathias Lauridsen, Alpha Dia ve Matthew Bell isimli modeller yer alıyor.
IMPROVED koleksiyonu 7 Eylül'de İspanya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İtalya, Portekiz, Hollanda, Rusya, ABD ve Birleşik Krallık'taki seçili mağazalarda ve aynı zamanda tüm dünyada online olarak satışa sunulacak.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X