Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Mango Met Gala’ya Katılan İlk İspanyol High Street Markası Oldu

Met Gala, tarihte ilk defa bir İspanyol high street markasını konuk ediyor.

Mango Met Gala’ya Katılan İlk İspanyol High Street Markası Oldu Mango Met Gala’ya Katılan İlk İspanyol High Street Markası Oldu  Pinterest


 

  Mango, moda dünyasının en önemli sosyal etkinliğinde, firmanın elçisi Sofía Sanchez de Betak için özel hazırlanan kıyafet ile yer alıyor. Efsanevi Metropolitan Sanat Müzesi'nde düzenlenen ve Anna Wintour, Lady Gaga ve Harry Styles’ın başkanlığında; Serena Williams ve Gucci’nin kreatif direktörü Alessandro Michele’nin eş başkanlığında gerçekleşen etkinliğe katılan firmanın sanat yönetmeni ve moda danışmanı için bu yılki temadan esinlenen bir kıyafet tasarlandı.
  Bu etkinlik için tasarlanan kıyafet, Camp tarafından tanımlanan marifet ve abartı konseptlerini içeriyor. En renkli haliyle, bir meyve olan mangoya atıfta bulunarak oluşturulan, eğlenceli bir estetiğe sahip bu parça; çarpıcı tonlar, çok özel niteliklere sahip kumaşlar, hacimli aksesuarlardaki detaylar ve tiyatral duyarlılığa sahip.
  Bu özel dizayna hayat vermek için, Sofía Sanchez de Betak, Mimi Cuttrell ve Mango tasarım ekibi çok özenli bir çalışma örneği gösterdiler. Mango’nun görüntü yönetmeni Jan Rivera, “Bu, Mango için çok önemli bir an. Bu gibi çalışmalarla müşterilerimize ilham kaynağı olmak istiyoruz. Böylece, markamızın diğer yanlarını da keşfedebilecek, yeni deneyimler yaşayabilecek ve bizim için dönüm noktası sayılan bu gibi etkinliklerde bizim yanımızda olabilecekler.” ifadesini kullandı.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X