Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Mango Yeni Koleksiyonunun Yaratıcı Kararlarını, Kitlesinin Öngörüsüne Bırakıyor

Markanın takipçileri marka ve koleksiyonlar ile ilgili görüşlerini Instagram'dan bildirebilecekler.

Mango Yeni Koleksiyonunun Yaratıcı Kararlarını, Kitlesinin Öngörüsüne Bırakıyor Mango Yeni Koleksiyonunun Yaratıcı Kararlarını, Kitlesinin Öngörüsüne Bırakıyor Pinterest


 

Mango, kitlesinin bir sonraki kampanya ve markanın yeni koleksiyonuyla ilgili kararlar alacağı yeni uygulaması olan Your Choices makes us’ı (Bizi biz yapan, seçimleriniz) tanıtıyor. “Look. Participate. Decide. (Bak. Katıl. Karar ver)” sloganına sahip birkaç hafta sürecek bu öncü projeyle, Mango’nun yaratıcı ekibi, firmanın resmi Instagram hesabındaki takipçilerinin İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonunda mağazalara gelecek olan kıyafetleri ve bunlarla ilgili diğer konuları seçebilecekleri bir ortam yaratıyor.

Mango, Instagram profilindeki 11 milyondan fazla takipçi kitlesinin fikirlerine dayanarak ilk defa hareket etmiyor. Kullanıcılar, 2018 İlkbahar/Yaz kampanyasında, en sevdikleri aksesuarları seçerek modellerin görünümleri üzerine fikir beyan edebilmişlerdi. Şimdi ise, firma bir adım daha ileri giderek koleksiyonunun geliştirilmesi ve kampanya ile ilgili konularda da takipçilerinin görüşlerine başvuruyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X