Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

​Mango’nun Kırmızı Halıdan Esinlenen Kapsül Gala Koleksiyonu Satışta

Geçtiğimiz Mayıs ayında Sofía Sánchez de Betak’ın giydiği özel elbise ve koleksiyonda yer alan diğer modeller artık satışta!

​Mango’nun Kırmızı Halıdan Esinlenen Kapsül Gala Koleksiyonu Satışta ​Mango’nun Kırmızı Halıdan Esinlenen Kapsül Gala Koleksiyonu Satışta Pinterest


 

  6 Mayıs’ta, Mango’nun elçisi Sofía Sánchez de Betak, Met Gala’nın kırmızı halısına firma tarafından özel olarak tasarlanan bir elbiseyle katıldı. Sofia’nın taşıdığı elbise, mango meyvesinden esinlenerek tasarlandı. Degrade teknikler uygulanarak yapılan elbiseyi, eşsiz detaylarla süslenmiş aksesuarlar tamamlıyordu.Mango bu elbiseyi, sınırlı sayıda satışa sunulan kapsül koleksiyonuna dâhil ederek, yaz sezonunda tercihini zerafetten yana kullanıyor.
Gala Koleksiyonu, hacimli ve iddialı özel bir kıyafet seçkisi ve aksesuarlardan oluşuyor. Kırmızı, turuncu ve sarı tonlarında, katları farklı uzunlukta olan elbiseler, payetli kumaşlar, pırıltılı küpeler dahiyane ve abartılı bir moda anlayışına cevap veriyor.
 Koleksiyon, şu anda Mango’nun web sitesi mango.com’da ve New York’un amiral mağazasında satışta.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X