Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Manolo Blahnik Tasarımcısı Olmak İster Misiniz?

Tasarımcı bir boyama kitabı haline getirdiği çizimlerini sizin renk seçimlerine sunuyor.

Manolo Blahnik Tasarımcısı Olmak İster Misiniz? Manolo Blahnik Tasarımcısı Olmak İster Misiniz?  Pinterest


 

Tüm işlerimizi evden yürütmeye çalıştığımız bugünlerde mental sağlığımızı korumak her zamankinden daha da önemli. Efsanevi ayakkabı tasarımcısı Manolo Blahnik de bu konuda İngiltere Mental Sağlık Vakfı ile bir araya gelerek, sakinleşmeniz ve durmanız gerektiğinde buna izin vermeyi öğrenmeniz için harika bir girişime imza attı. 
Birçok çizimini online indirilebilir hale getirerek koleksiyon oluşturan tasarımcı, ikonik modellerini ayakkabı tutkunlarının zevklerine göre renklendirmesini istiyor. Böylece yaratıcılığınızı kaybetmeden kendinizi iyi hissedebileceğinizi düşünen tasarımcı, böyle dönemlerde herkesin toplumun iyiliği için elinden geleni yapması gerektiğini düşününenlerden. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X