Marion Cotillard Aldatma Haberleriyle İlgili Açıklama Yaptı

Marion Cotillard Aldatma Haberleriyle İlgili Açıklama Yaptı Marion Cotillard Aldatma Haberleriyle İlgili Açıklama Yaptı Pinterest


Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanma haberlerinden sonra ortaya çıkan, çiftin ilişkisinin oyuncu Marion Cotillard nedeniyle bittiği dedikoduları hakkında 40 yaşındaki oyuncu Cotillard açıklama yaptı. Fransız oyuncu Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafın altına olaylar karşısındaki tepkisini ve yorumlarını yazarken aynı zamanda ikinci çocuğuna hamile olduğunun haberini verdi. Marion Cotillard, Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafın altına ise şu sözleri yazdı: 

"Son 24 saattir devam eden ve benim içine çekildiğim haberler hakkında bu benim ilk ve tek tepkim. Bu tarz şeylere ciddi olarak yorum yapmazdım ama bu durum sevdiğim insanları etkiliyor, konuşmak zorundayım. İlk olarak, çok yıl önce hayatımın erkeğiyle, oğlumuzun ve beklediğimiz bebeğimizin babasıyla tanıştım. O benim aşkım, dostum, ihtiyacım olan tek şey. İkincisi, beni mahvolmuşum gibi gösterenler, çok iyiyim, teşekkür ederim. Bu açıklama üzüntü vermiyor. Hızla yargılamaya geçen tüm medyaya ve nefret edenlere, içtenlikle acil şifalar diliyorum. Son olarak, her ikisine de derin bir saygı duyduğum Angelina ve Brad için bu fırtınalı anlarda huzuru bulmalarını diliyorum. Sevgilerimle, Marion."
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X