Marka Yüzü Kenan Doğulu ile Yeni Sezonu Karşılayan Lee, Geleceğe Bir Adım Atıyor

Marka Yüzü Kenan Doğulu ile Yeni Sezonu Karşılayan Lee, Geleceğe Bir Adım Atıyor Marka Yüzü Kenan Doğulu ile Yeni Sezonu Karşılayan Lee, Geleceğe Bir Adım Atıyor Pinterest


Global çapta sürdürülebilirlik kavramını sahiplenen köklü denim markası Lee, sosyal konulara dikkat çektiği İlkbahar/Yaz 2022 kampanya videosunda marka yüzü Kenan Doğulu ile daha iyi bir gelecek hayal ediyor.

 

Çalışma hayatının temposu ve sosyal hayata ayak uydururken cool duruş ve rahatlıktan ödün vermeyenlere hitap eden koleksiyonda pamuklu ve sağlıklı kumaşlar kullanılıyor. Tasarımlarda su yeşili, mint, kum, taş ve toprak tonlarının hâkim olurken rengarenk logolu tişörtler ve sweatshirtler enerjik bir ruhu ortaya çıkarıyor. Koleksiyondaki açık yakalı, desen baskılı renkli gömlekler ise referansını 1950’lerin stil sahibi görünümlerinden alıyor.


Kusursuz kalıpları ve fit uzmanlığıyla sektörün öncü markası Lee, İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunda yeni modelleriyle dikkat çekiyor. Kadın koleksiyonundaki Drew modeli bol paça ve rahat bacak kesimiyle konfordan vazgeçemeyenlerin ilgisini çekerken, erkek koleksiyonunda yeni Asher pantolon, geniş kesim trendine ayak uyduruyor.

Marka yüzü Kenan Doğulu’nun zamansız stiliyle dikkat çektiği kampanya videosunda markanın kuruluşundan bu yana klasikleşen selvedge kumaş denim takım, logolu basic tişört, süper esnek Extreme Motion jean ve son sezonların devam eden trendi batik desenli gömlek öne çıkıyor. Denim takım, jean ve 50’li yılları anımsatan retro gömleğin koleksiyondaki en sevdiği parçalar olduğunu belirten Kenan Doğulu, “Zamansız, her daim şık, stil sahibi duruşu ve fit uzmanlığı ile 130 yıllık köklü bir marka olmayı başarmış Lee ile iş birliğine girmek bana mutluluk verdi,” sözleriyle heyecanını belirtiyor.

 

Lee İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu’nu Lee mağazalarında, lee.com.tr‘de ve bayi satış noktalarında keşfetmeye davetlisiniz. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X