Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Mavi’de Kıvanç Efsanesi, Efsane Jean Serisiyle Devam Ediyor

Mavi, jean’lerden birine Kıvanç’ın adını verdi: KVNÇ Jean

Mavi’de Kıvanç Efsanesi, Efsane Jean Serisiyle Devam Ediyor Mavi’de Kıvanç Efsanesi, Efsane Jean Serisiyle Devam Ediyor Pinterest


 

Mavi, jean’de teknoloji ve ustalığı bir araya getirdiği Efsane Jean Serisi’ni, Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı reklam kampanyasıyla tanıttı. Ünlü yıldız, reklam filmlerinde her biri farklı bir özelliğiyle efsaneleşen KVNÇ, ZİFTT, PRO, TOKK, KRMZBYZ isimli jean’lerin hikayesini anlatıyor.
 
Kıvanç’ın adına tasarlanan Mavi Jean: KVNÇ
Efsane Jean Serisi’nde ismi, ruhu ve duruşu ile baştan aşağı Kıvanç Tatlıtuğ’dan ilham alan KVNÇ jean, rengi ve dokusuyla denimin en gerçek halini yansıtıyor. Kıvanç, “Bana kendini jean üzerinden anlat deseler, zamansız görüntüsü ve ikonik denim rengiyle KVNÇ’yi tarif ederdim.” diyor.
 


KVNÇ’nin yanı sıra kalite ve inovasyonda jean’in geldiği en üst seviye olan PRO, özel logosu ve dikkat çekici reflektör detaylarıyla şehrin stilini yansıtmaya devam ediyor.  Jean’in en siyah hali olan ZİFTT’in efsaneliği renginden geliyor. Jean mavisine en çok yakışan iki renk, kırmızı ve beyaz şerit detaylarıyla jean’deki ustalığın ve şıklığın imzası ise KRMZBYZ. Özel iplik tekniğiyle geliştirilen TOKK ise; tok kumaşıyla sağlamlığı ve rahatlığı sembolize ediyor. 
 
Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz, Efsane Jean Serisi için şunları söyledi. “En iyilerin en iyisi. Teknoloji ve ustalığın denimde geldiği en üst seviye. Her biri çok özel, çok inovatif beş farklı jean. Bu sezon bir de sürprizimiz oldu. Kıvanç’tan ilham aldık, bir seriye Kıvanç’ın adını verdik. Jean özünde beş cep olarak tanımladığımız kült bir ürün.  Asıl ustalık bu kadar güçlü bir kimliği, kişiliği olan bir ürünü her gün farklılaştırabilmekte. Denim kumaşını ince ince işleyebilmek, teknolojiyle tasarımı bir araya getirebilmekte. Her an buna kafa yoran tutkulu bir ekiple yılda yaklaşık 200’ün üzerinde jean tasarlıyoruz.” dedi.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X