Max Factor'ün Yeni Marka Elçisi Bensu Soral Oldu

Max Factor'ün Yeni Marka Elçisi Bensu Soral Oldu Max Factor'ün Yeni Marka Elçisi Bensu Soral Oldu Pinterest


 

Makyaj tarihinin ilk markası ve 100 yıllık geçmişe sahip olan Max Factor, ekranların sevilen yüzü Bensu Soral ve Max Factor Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak ile yeni bir işbirliğine imza attı.

Oyunculuğu kadar güzelliği ile de dikkat çeken Bensu Soral ve Max Factor Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak ”İhtişamın Yeni İkilisi” olarak Max Factor Türkiye tanıtım faaliyetlerinde yer alacak. Max Factor makyaj uzmanlığı konusuna yönelik kişisel yaklaşımının yanı sıra  kadınların en güçlü özelliklerini ortaya çıkaran ürün ve bilgilerle hem Türkiye’de hem de dünyada her kadının kendini güzel hissetmesini sağlıyor.Nu Teras Tabla’da gerçekleşen lansman davetinde, Max Factor ailesine katılmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Bensu Soral, “100 Yıllık bir ihtişamın marka elçisi olmak benim için çok büyük bir gurur.  Makyaj yapmak her kadına kendini iyi hissettirir. Güçlü ve kendine güvenen kadını temsil eden Max Factor ailesi ile birlikte olduğum için çok mutluyum” dedi.İş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katıldığı gecede aynı zamanda makyaj tüyoları da veren Max Factor Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak “Max Factor, ürünleri  ile kadının ihtişamını ortaya çıkaran, güvenilirliği ile arkasında durduğum ve  tüm ürünlerini içime sinerek önerdiğim bir marka. Bu yıl Max Factor ile güzelliğe dair klişeleri yıkacağımız kuralları baştan yazacağımız bir yıl olacak. Bu yıl Max Factor ile kadınlar daha güçlü ve daha ihtişamlı görünecek” dedi.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X