MaxMara ve Aterballetto, Yeni Yıl Konseri İçin Güçlerini Birleştirdi

MaxMara ve Aterballetto, Yeni Yıl Konseri İçin Güçlerini Birleştirdi MaxMara ve Aterballetto, Yeni Yıl Konseri İçin Güçlerini Birleştirdi Pinterest


Yeni Yıl Konseri için 1 Ocak’ta Venedik – La Fenice’de sahne alan Fondazione Nazionale della Danza / Aterballetto dansçılarının sahne kostümlerini tasarlamak için ilk kez bir iş birliğine imza atan MaxMara Kreatif Direktörü Ian Griffiths ve Fondazione Nazionale della Danza / Aterballetto koreografı Diego Tortelli’nin tasarımlarında elektrik mavisi, sarı, yeşil ve kırmızı gibi çarpıcı renkler yer aldı.

İtalyan devlet televizyonu ile ortaklaşa gerçekleştirilen Venedik'teki 2022 Yeni Yıl Konseri, aynı zamanda İtalyan kanalı Rai 1'de yayınlandı.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X