Megan Fox ve Machine Gun Kelly Dolce & Gabbana Şovuna Katıldı

Megan Fox ve Machine Gun Kelly Dolce & Gabbana Şovuna Katıldı Megan Fox ve Machine Gun Kelly Dolce & Gabbana Şovuna Katıldı Pinterest


Yılın ilk günlerinde nişanlanan Megan Fox ve Machine Gun Kelly, Milano Erkek Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Dolce & Gabbana Sonbahar/Kış 2022 şovuna katıldı. 

Birbiriyle uyumlu ve rock'n roll esintili tarzlarıyla 2021 kırmızı halısının en çok konuşulanlarından biri olan ünlü çift, yine kuralı bozmayarak karşımıza hem Dolce & Gabbana koleksiyonuna, hem de kişisel stillerine tamamen uyan siyahlar içindeki görünümleriyle çıktı. Defileyi performansıyla açan Machine Gun Kelly, beyaz incilerle bezeli, özel tasarım ışıltılı bir takımla gerçekleştirdiği şovunun ardından iki farklı görünümle podyumda yürüdü.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X