Megan Fox ve Machine Gun Kelly Nişanlandı

Megan Fox ve Machine Gun Kelly Nişanlandı Megan Fox ve Machine Gun Kelly Nişanlandı Pinterest


Bir yılı aşkın süredir birliktelikleriyle 2021'in en çok konuşulan çiftlerinden Megan Fox ve Machine Gun Kelly, birlikte gittikleri Porto Riko'da nişanlandı! 

Bu mutlu gelişmeyi Megan Fox, sevgilisinin kendisi önünde diz çökerek evlilik teklifi ettiği anları Instagram hesabında paylaşarak şu sözlerle duyurdu:

"2020 yılının temmuz ayında, bir banyan ağacının altına oturduk ve büyülü bir şeyler istedik... Bu kadar kısa, çılgın bir zaman diliminde yaşayacağımız acılardan habersizdik. İlişkimizin gerektirdiği fedakarlıklardan habersiz aşk sarhoşuyduk. Ve karma. Bir buçuk yıl sonra, cehennemi birlikte yürüdükten ve hayal edebileceğimden daha fazla güldükten sonra, onunla evlenmemi istedi. Ve bundan önceki her yaşamımda olduğu ve takip edecek her yaşamda olduğu gibi, ona evet dedim."
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X