Meghan Markle'ın 2006'dan Beri Değişmeyen Tercihi: Siyah Topuklu Ayakkabı

Ne diyebiliriz ki, çok kullanışlılar!

Meghan Markle'ın 2006'dan Beri Değişmeyen Tercihi: Siyah Topuklu Ayakkabı Meghan Markle'ın 2006'dan Beri Değişmeyen Tercihi: Siyah Topuklu Ayakkabı Pinterest


 

Sussex Düşesi Meghan Markle, ailedeki herkes gibi birçok kişiyi stiliyle etkiliyor. Düşesin stili yıllar içinde evrilse de değişmeyen önemli noktalar var elbette, örneğin sık sık Givenchy giymeyi tercih eden Markle'ın en sevdiği uygun fiyatlı marka Everlane. Tüm bunların yanı sıra 2006 yılından bu yana Meghan Markle siyah topuklu ayakkabılara çok bağlı. Her türlü etkinlikte, her türden kombinine başarıyla uyarladığı siyah, sivri burun, ucu kapalı, topuklu ayakkabılara gelin bir de yakından bakalım. 

Yeni Bir Tercih Değil 


Kırmızı halıda katıldığı birçok etkinlikte siyah topuklu ayakkabı tercih eden Markle, bu tercihini süslemeyi de iyi biliyor. Kimi zaman taş, kimi zaman bant detaylarıyla özgünleştirdiği görünümü kırmızı halının hitlerinden. 

Kraliyet Etkinliklerinin Tamamlayıcısı 


Yalnızca kraliyet etkinliklerinin değil aynı zamanda eşi Prens Harry ile katıldığı önemli organizasyonlarda da şıklığını siyah topuklu ayakkabılarla tamamlıyor. 

Konforunu Seviyor Olmalı 


Uzun yıllardır severek devam ettirdiği bu alışkanlığı ona yeterli konforu sağlıyor olmalı ki, hamile olduğu zamanda da Markle'ı ayakkabılarıyla çok sık gördük. 

Elbiselerle 


Ve de Pantolonlarla 


Ne diyebiliriz ki, Meghan Markle bizi de tüm siyah topuklu ayakkabıları almaya ikna etti! 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X