Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Meghan Markle'ın Favori Allığı

Eminiz, siz de çok seveceksiniz!

Meghan Markle'ın Favori Allığı Meghan Markle'ın Favori Allığı  Pinterest


 

Allık tüm makyajı daha taze ve canlı kılan en sevdiğimiz güzellik ürünlerinden. Allıkla yoğun geçen yorgun bir günün ardından ya da sabah uyandığınızda soluk görünen yüzünüze iki fırça darbesiyle kolaylıkla renk katabilirsiniz.
Nars – Orgasm allık uzun zamandır birçok yıldızın favorisi, her cilt tonunda harika görünen rengi ve yapısındaki minik ışıltılarla (sim değil, ışıltı, burası önemli) yüzünüzde kalıp gibi durmadan kolay dağıtılabilirliğiyle sizin de en sevdiğiniz allık olmaya aday.
1999 yılında piyasaya sürülen allık kırmızı halının da günlük makyajın da vazgeçilemeyen tek ortak noktası olabilir; Jennifer Lawrence, Kim Kardashian, Catherine Zeta-Jones gibi ünlü isimlerden sonra, şimdi de Meghan Markle Nars – Orgasm allık için, “Tek bir ürün kullanma şansım olsa kesinlikle tercih ederdim, yüzümü renklendirirken aydınlatmasına bayılıyorum,” diyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X