Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Mehry Mu’dan Akıllarda Kalacak İş Birliği

Mehry Mu, Sonbahar-Kış 2019/20 koleksiyonu için Amerikalı tasarımcı Paige Gemmel ile iş birliği yaptı.

Mehry Mu’dan Akıllarda Kalacak İş Birliği Mehry Mu’dan Akıllarda Kalacak İş Birliği  Pinterest


 

Dünya çanta devleri arasındaki yüzde yüz Türk işçiliğiyle üretilen marka Mehry Mu, Sonbahar-Kış 2019/20 koleksiyonu için Amerikalı tasarımcı Paige Gemmel ile iş birliği yaptı. Yaratıcı ve yetenekli sanatçı değişik fikirleri ve eklektik Mehry Mu dokusuna özel üç farklı hayvan çizimi yaptı.Her sezon, tasarımcılarla işbirliği yapmayı seven sanata değer veren marka Mehry Mu, yeni sezonda hayvanlar alemine yepyeni soluk getiren Paige Gemmel ile çalıştı, Gemmel markanın yeni sezon ürünleri için torbalar yaptı ve koleksiyona üç farklı desende kadife clutch’ın üzerinde eserlerine yer verildi.2019/20 Sonbahar-Kış sezonu için Mehry Mu, Paige Gemmel ile işbirliğinde, Amerikalı sanatçının koleksiyonun ruh halini çok iyi bir şekilde tamamlayan eklektik eserlerini koyu mavi, pembe ve yağ yeşili renklerinde kadife ve viskoz püsküller eşliğinde çantalara ekliyor. Yalnızca Mehry Mu için yaratılmış, birbirine bakan iki çita ve Paige’in imzası niteliği taşıyan maymun ve zebra, koleksiyona uyarlanıyor.Üç hayvan da Mehry Mu’nun ‘Mutopia’sı üzerine işlenerek sonsuz neşe, renk ve hevesle dolu bir ütopya ülkesini simgeliyor. Paige Gemmel X Mehry Mu Mutopia Pochette tasarımlarındaki bu üç hayvan, koleksiyonda yer alan her çanta ile birlikte sunulan saten toz torbalarının üzerindeki canlı baskılar olarak da karşımıza çıkıyor.
Mehry Mu her zamanki gibi yeni sezonda da; zanaatkar, kadınsı, nostaljik, mutlu, meraklı ve garip bir şekilde tanıdık hissettiren çanta tasarımlarından oluşuyor.

Yeni koleksiyonda yer alan Mehry Mu çantalar, kadınlara ilham ve neşe olarak dokunmayı hedefliyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X