Mehry Mu’dan Anneler Günü Özel Koleksiyonu

Mehry Mu’dan Anneler Günü Özel Koleksiyonu Mehry Mu’dan Anneler Günü Özel Koleksiyonu Pinterest


 

Oryantal etkinin hissedildiği tasarımlarıyla dikkat çeken Mehry Mu markasının kurucusu ve tasarımcısı Güneş Mutlu Mavituncalılar, “Come to Mama” konseptli özel koleksiyonunu Beymen Zorlu Center’da düzenlenen özel bir davetle moda severlerin beğenisine sundu.

Fatma'nın eli motifli “Rez bag”in yaratıcısı Mehry Mu’nun Anneler Günü için özel olarak hazırladığı koleksiyonun tanıtımının yapıldığı davete cemiyet hayatının ve moda dünyasının ünlü isimleri yoğun ilgi gösterdi. Markanın tasarımcısı Güneş Mutlu Mavituncalılar’ın katılımıyla gerçekleştirilen lansmana katılanlar yeni koleksiyonda yer alan tasarımları yakından inceleme fırsatı buldu.

“Come to Mama” koleksiyonuyla Anneler Günü’nden ilham alan Mehry Mu; “Mamma Mia”, “Super Mom”, “Mama Knows Best” gibi cümlelerin yer aldığı çanta tasarımlarıyla öne çıkıyor. Bu özel koleksiyon, Anneler Günü’nde O’nu en iyi anlatan çantayı bularak gülümseten bir hediye vermenizi vaad ediyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X