Mess Frames’in %100 Sürdürülebilir Gözlüklerini Keşfedin

Mess Frames’in %100 Sürdürülebilir Gözlüklerini Keşfedin Mess Frames’in %100 Sürdürülebilir Gözlüklerini Keşfedin Pinterest


 

Mess Frames, %100 geri dönüştürülmüş plastikten ve kırılmaz antibakteriyel çerçeveden ürettiği Basic ve Screen gözlük koleksiyonları ile şıklık, rahatlık ve işlevselliği bir arada sunuyor.

Üstün kaliteye sahip materyalleri birbirinden farklı ve özgün tasarımlar ile birleştiren Mess Frames, Basic Collection ile sahilde veya şehirde istediğin her anda güneşe karşı yanında olurken Screen Collection ile de bilgisayar ve telefonların mavi ışığını kesererek baş ağrısı, göz yorgunluğu ve göz kuruluğunu önlüyor.

Mess Frames gözlükleri, %100 geri dönüşüm grilamid natural ham maddesi, darbelere karşı dayanıklı olarak üretiliyor ve esnek yapısı sayesinde kırılmadan uzun soluklu kullanım sunuyor. Yapımında kullanılan Grilamid Natural maddesinin steril özelliği sayesinde antibakteriyellik sağlıyor.
 
%100 organik boya kullanılarak üretilen çerçevelerin ham maddesi yine %100 geri dönüştürülmüş plastiklerden üretiliyor. BISFENOL A (BPA) maddesi içermemesiyle antialerjik özellik gösteriyor.  Grilamid Natural hammaddesi sayesinde hafif ama dayanıklı gözlükler üretiliyor ve ağır gözlüklerin yarattığı baş ağrısı ve burun şeklindeki bozulmalar gibi negatif etkiler yaşamanızı engelliyor.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X