Messika by Gigi Hadid

Messika by Gigi Hadid Messika by Gigi Hadid Pinterest


 

Messika ve Gigi Hadid, Paris Moda Haftası boyunca ikonik Move koleksiyonunun 10 yılını kutladılar.
 
27 Eylül 2017 - Paris Moda Haftası boyunca Messika, yeni ilham kaynağı Gigi Hadid ile ikonik Move koleksiyonunun 10.yılını kutladı.

Hôtel Salomon de Rothschild'deki  yakın çevresi ve müşterileri tarafından çevrelenen Valérie Messika, on yılda uluslararası itibar ile kült bir hale gelen bu imza koleksiyonu nonuncu yıldönümünü kutlamak için zengin bir kutlama gerçekleştirdi.

700 özel misafirin davetli olduğu etkinlikte; Natalia Vodianova, Barbara Palvin, Constance Jablonski, Mira Duma, Olivia Culpo, Aimee Song, Thylane Blondeau gibi dünyca ünlü isimler katıldı. Paris Moda Haftası devam ederken, yeni koleksiyon "Messika by Gigi Hadid" i kutlamak için en iyi zamanlama oldu.

Geceyi daha da mükemmelleştiren bazı detayları şöyleydi; Michelin yıldızlı şef Akrame tarafından harika bir menü hazırlandı. Akşam, dünyaca ünlü hamur şefi Pierre Hermé'nin "Move Birthday Cake" adlı bir XXL sunumuyla doruk noktasına ulaştı. Gecenin ilerleyen saatlerinde, DJ Bob Sinclar'ın muhteşem performansıyla Club Messika’nın  kapıları açıldı.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X