Metamorfoz

Bvlgari’nin 2017’den bu yana devam eden Serpenti Through the Eyes of serisinin yeni kreatif ortağını duyurdu.

Metamorfoz Metamorfoz  Pinterest


 

Bvlgari’nin 2017’den bu yana devam eden Serpenti Through the Eyes of serisinin yeni kreatif ortağı, desenlerin kraliçesi olarak bilinen Mary Katrantzou. Londra merkezli Yunan tasarımcı, Mary Katrantzou x Bvlgari kapsül koleksiyonunda haute couture işçiliğini yansıtan üç yeni çantaya; Serpenti Metamorphosis, ‘Serpenti Metamorphosis’, ‘Handle Bag’ ve ‘Serpenti Metamorphosis Minaudère’e hayat veriyor. “Serpenti Metamorphosis’, kuyruklu bir yılanın uçan kelebeklere dönüşmesini tasvir eden üç boyutlu işlemeleri ve çarpıcı yılanbaşı kilidiyle büyülüyor. Sınırlı üretim çantanın küçük boyları beyaz akik, kristal pembe ve zümrüt yeşili, büyük boyu ise siyah renkte sunuluyor. Çekimleri Hugo Comte tarafından yapılan koleksiyonun başrolünde ise ikonik model Natalia Vodianova yer alıyor.
 
YAZI EYLÜL SOLAKOĞLU
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X