Michael Kors'tan Neil Patrick Harris'e Ödül

Michael Kors'tan Neil Patrick Harris'e Ödül Michael Kors'tan Neil Patrick Harris'e Ödül Pinterest


Watch Hunger Stop Kampanyası ile dünya çapında aç çocuklara 10 milyon öğün yemek bağışında bulunarak büyük bir başarıya imza atan Michael Kors’un başkanlığını yaptığı God’s Love We Deliver Yardım Derneği’nin ev sahipliğinde The Golden Heart Ödülleri sahiplerini buldu.

Kokteyl ile başlayan gece akşam yemeği ile devam etti ve gecenin sonunda John D. Idol, Michael Kors, Blaine Trump, Anna Wintour’un jüri üyeliğini yaptığı ekip olağanüstü destekçilerine ödül verdi. Gece boyunca devam eden bağış etkinliğinde de $2.4 milyon para toplandı.

Neil Patrick Harris, Kate Hudson, Emily Blunt, Diane Kruger gibi ünlü isimlerin katıldığı etkinlikte Neil Patrick Harris Olağanüstü Kamu Hizmeti Ödülü alırken Michael Sennott ise Olağanüstü Gönüllülük Ödülü'nün sahibi oldu.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X