Miela Kids İlhamını Miniklerden Alıyor

Miela Kids, her yerde kullanılabilme/giyilebilme özellikli ürünleriyle sürekli bebeklerin ve annelerin yanında!

Miela Kids İlhamını Miniklerden Alıyor Miela Kids İlhamını Miniklerden Alıyor Pinterest


 

Miela Kids dünyaya gelen çocukların mutlu, doğal, konforlu ve en önemlisi de hayal güçlerini destekleyen bir ortamda büyümelerine çok önem veriyor. Bu nedenle koleksiyonlarında yer alan kumaşların yüksek kaliteli pamuk olmasına, modellerin rahat ve çok amaçlı olmasına dikkat ediyor. Tümünde yalınlık ve rahatlığın ön plana çıktığı koleksiyonlarında zıbınlar, tulumlar, battaniyeler, dekorasyon ürünleri, müslin ürünler, çok amaçlı çantalar, organizer keseler ve Miela Kids’in yeni göz bebeği çoraplar yer alıyor.

 

Miela Kids, her yerde kullanılabilme/giyilebilme özellikli ürünleriyle sürekli bebeklerin ve annelerin yanında!

Anneler, 4 kat dokuma müslinden üretilen çok amaçlı ve çift taraflı örtülerini denizde, yolculukta, parkta, evde her daim yanlarından ayırmak istemiyorlar. Basic koleksiyonları hem evde hem dışarıda rahatça giyebilecek şekilde yumuşacık ve rahattır. Çift taraflı ceketleriyle tek ürün alarak iki kombin yaratabilirler. Çok amaçlı çantaları, organizer keseleri düzen arayan annelerin işlerini her zaman kolaylaştırır.

 

Girişimci ruhlu bir anne tarafından kurulan anne ve bebeklerin başta tekstil olmak üzere her türlü ihtiyaçlarını pratik bir şekilde en doğal ürünlerle karşılamak isteyen Miela Kids bu doğrultuda bünyesinde kardeş markalara da yer veriyor. Miela Kids çatısı altında şu an için 50 farklı marka bulunuyor ve Miela Kids hikayelerine ortak olacak yepyeni markaları bünyesi altına toplamaya hızla devam ediyor.

 

Markanın amacı; tutkulu bir annenin hamileliğinde başlayan bu hikayeyi rahat, doğal ve çok amaçlı ürünlerle gün geçtikçe genişleterek miniklerin hikayelerine bir noktada ortak olmak.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X