Milano Erkek Moda Haftası’na Katılacak Tek Türk Tasarımcı Serdar Uzuntaş

15-19 Ocak arası gerçekleşecek olan Milano Erkek Moda Haftası, birçok tasarımcıyı bir araya getiriyor.

Milano Erkek Moda Haftası’na Katılacak Tek Türk Tasarımcı Serdar Uzuntaş Milano Erkek Moda Haftası’na Katılacak Tek Türk Tasarımcı Serdar Uzuntaş Pinterest


 

Milano Erkek Moda Haftası’na arka arkaya üçüncü kez katılacak tek Türk tasarımcı olan Uzuntaş, tasarımlarında pandemi sonrası rahatlık akımının hayatımızın her anına yayılımını anlatacak.

Asalet, gerçek bir duyarlılık olan ruhun saflığıyla dünyaya açık bir tutum meselesidir. Serdar’ın rahatlık fikri; yeni yumuşak terzilik kodlarına göre çalışılmış, sürdürülebilir ve zanaatkar bir tavırla oluşturulan hassasiyet konusuna dönüşüyor.

2021-2022 Sonbahar Kış koleksiyonunda, aristokrat bir estetik anlayışla kişisel büyük yolculuğu için kıyafetlerini seçen bir beyefendinin hikayesini anlatan Serdar Uzuntaş; coğrafi kökenleri ne olursa olsun, tüm erkeklerin tarzlarının ruhsal bir yakınlıkla birleşimini anlatıyor.

Tutkulu, kendinden emin aynı zamanda nazik.

Pamuk koton ve yünlü kumaşlar, yüksek yakalı deri ceketlerle bir araya geliyor. Rahatlığı zerafetle birleştiren parçalar, ters çevrilebilen montlar ve stil eşofmanlar bu koleksiyonun öne çıkanlarını oluşturuyor. Renklerde ise; vizon, çikolata kahve, ekru ve yeşil tonları yer alıyor. Koleksiyonda leopar ayak izinin farklı şekilde tasviri, parçalarda desen olarak yer buluyor.

Milano Erkek Moda Haftası’na arka arkaya üçüncü kez katılacak tek Türk tasarımcı olan Uzuntaş: ‘’Asil ve zarif çizgilerden oluşan tasarımlarımın erkeklerin tarzında oluşturacağı derinliği seviyorum. Temmuz ayındaki ilk dijital moda haftası, biz tasarımcılara yeni deneyimler kazandırdı. Pandemi ile tasarımlarımda oluşan rahatlık teması benim tarzımın da evrilmesine yol açtı. Rahatlık artık hayatımızın her anında ön planda olmakta’’ dedi.

Serdar Uzuntaş’ın dijital olarak gerçekleşecek olan şovu 16 Ocak 2021 Cumartesi 19.00’da  www.cameramoda.it adresinden takip edilebilir.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X