Mimari Tasarımda Farklı Bir Dokunuş: Emila Casa

İç mimar Aysu Karabacak Erbeş tarafından kurulan Emila Casa Bebek’teki yeni mağazasının açılışında misafirleriyle buluştu.

Mimari Tasarımda Farklı Bir Dokunuş: Emila Casa Mimari Tasarımda Farklı Bir Dokunuş: Emila Casa Pinterest


 

İç mimar Aysu Karabacak Erbeş, kendi tarzını yansıttığı, dekorasyonda hikayesi olan ve yaşayan tasarımları önemsediği dokunuşları sergileyeceği Bebek’teki yeni mağazasının açılışını özel bir davetle gerçekleştirdi. Yirmi yıllık tecrübesi ve zevkinin yanı sıra iki çocuğunun ismi Emir ve Ayşe Mila’ dan esinlenerek “Emila Casa” markasını yaratan Aysu Karabacak Erbeş’in açılışında ailesi ve yakın dostları yalnız bırakmadı.
Kendi tasarımlarıyla birlikte yurt dışından özenle seçip getirdiği rafine parçaları Bebek’teki mağazasında yer veren İç mimar Aysu Karabacak Erbeş’in davetine Alara Malaz, Ayşen Zamanpur, Ayten Danışman, Banu Savcı, Burak Karabacak, Ceren Barlas, Daphne Behar, Ebru Mengenecioğlu, Elif Boyner, Esra Dinçkök, Esra Kohen, Etsi Haviyo, Esra Matraş, Eda Miskavi, Feryal Gülman, Gülin Karabacak, Gracy Assa, İdil Lüleci, Jülide Ateş, Maria Elhadef, Mariana Lerga, Merve Kılbey, Melis Çiftçi, Moris Kohen, Özge Sarıkadılar, Pervin Ersoy, Rosella Karabacak, Selin Erbeş, Sedef Fenercioğlu, Necmettin Karabacak, Sevan Bıçakçı, Stella Duek, Şah Yaycı, Şirin Yalçın gibi iş ve cemiyet hayatından birçok isim katıldı.

Emila Casa
Bebek Mahallesi Bebek Hamamı Sokak Ertalay Apt. No:4 D:7 İstanbul
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X