Miu Miu İlkbahar/ Yaz 2021 Kampanyası: Mind Mapping

MIU MIU İlkbahar / Yaz 2021 kampanyası, toplumun genel geçer kurallarına uymayan ve bireyselliklerini yansıtan kadınları bir araya getiriyor.

Miu Miu İlkbahar/ Yaz 2021 Kampanyası: Mind Mapping Miu Miu İlkbahar/ Yaz 2021 Kampanyası: Mind Mapping Pinterest


 

ALLISON öncelikle bir ressam, ama aynı zamanda nesneler, posterler ve enstalasyonlar üzerinde de çalışıyor. CHLOÉ şu anda pilot lisansını almaya çalışıyor. EMMA, popüler bir dizide bir prensesi canlandırmasıyla biliniyor. KELSEY LU, 6 yaşında müzik eğitimi almaya, piyano, keman ve çello öğrenmeye başladı. TOPSY modellik yapmak kadar kil ile bir şeyler yaratmaktan da hoşlanıyor.

Sıradan iç mekanlar sıra dışı kadınları konuk ediyor; esrarengiz ve çok yönlü İngiliz oyuncu Emma Corrin; çok yönlü Kanadalı multimedya sanatçısı Allison Katz;
uluslararası üne sahip Amerikalı şarkıcı ve klasik çoklu müzisyen Kelsey Lu;
ve ilgi çekici modeller Chloé ve Topsy. Her biri, bir çift portrede, doğuştan gelen bireyselliklerinin temsillerinde sergileniyor- biri poz verirken dengeli, diğeri kişisel, sanki her biri, evinde hayali yatak odalarında çekilmiş gibi. Aynı kadınların farklı yönleri.
 
İkili ve yine de çelişkili, tamamlayıcı ve yine de zıt olan her görüntü karesi, birbirleriyle ve gözlemciyle bir diyalog kuruyor. Onlar çok sayıda MIU MIU kadınının dünyasına açılan pencereler ve zihinlerinin haritaları.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X