Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Miu Miu “Made to Order” Ayakkabı Projesi

Hayalinizdeki o ayakkabı artık sizin!

Miu Miu “Made to Order” Ayakkabı Projesi Miu Miu “Made to Order” Ayakkabı Projesi  Pinterest


 

  Miu Miu, yenilenen Sloane Street mağazasını kutlamak amacıyla başlattığı  kişiselleştirme projesini Türkiye’ye de taşıyor ve iki zamansız Miu Miu ayakkabı tasarımını, markanın imzası haline gelen taşlı topuklar ve çok sayıda renk ve kumaş kombinasyonuyla özelleştirme fırsatı sunuyor.
  Bu özel Miu Miu deneyimi kapsamında biri hafif yuvarlatılmış, diğeri sivri burunlu olmak üzere iki klasik dekolte ayakkabı seçeneği bulunuyor.
  En az 23 kumaş ve renk kombinasyonuyla kaplı kalıplarda sunulan üst yüz seçenekleri arasında gök mavisi, orkide  pembesi, gelincik pembesi veya siyah süet; yavruağzı, fuşya, kırmızı veya mor devekuşu; krem, siyah, güvercin grisi, gök mavisi, pudra veya lacivert saten; beyaz, siyah, pudra, pembe, gök mavisi veya lacivert rugan ve doğal piton derisinden oluşan bir renk paleti bulunuyor.
  Ayakkabının üst yüz stili belirlendikten sonra, aynı derecede çeşitlilik içeren gümüş ve altın renkli taşlarla süslü topuklar tamamlanıyor. Farklı renklerdeki taşların ışıltılı kombinasyonu topuklara tek tek işleniyor.
  Müşteriler mağazada ipek astarlı özel kutularda sunulan ayakkabıları mıknatıslarla önden deneyimleyerek, kendi istedikleri varyasyonları yaratabiliyorlar.
Kişiselleştirilmiş ayakkabılar sipariş tarihinden altı hafta sonra teslim ediliyor.
  22-28 Nisan tarihleri arasında İstinye Park mağazasında ve 29 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında ise Zorlu Center mağazasında bu hizmete ulaşmak mümkün.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X