Miu Sassy'i Keşfedin

Miu Miu isminin kökenini ve markanın minimal doksanlı yıllardaki başlangıcını somutlaştıran Miu Sassy çantası küçük mükemmel formuyla dikkat çekiyor.

Miu Sassy'i Keşfedin Miu Sassy'i Keşfedin Pinterest


 

Bu sade ve sportif siluet, en lüks ve incelikle üzerinde çalışılan malzemelerden yapılıyor ve özenle işleniyor. Markanın imzası haline gelen kapitone deriyle tasarlanan çanta yine markanın temelindeki paradoksları ve beklenmedik yan yana gelişleri destekleyerek, zarafet ve modernlik, ikonik işçilik ve yenilik, titiz araştırma ve içtenlik gibi kavramları bir araya getiriyor.

Miu Sassy çanta kaplanmış çelik bir yılan zincire takılı olan taşlı metal detaylarıyla ve mıknatısla kapanan bir toka ile tamamlanıyor. İlk defa İlkbahar/Yaz 2021 defilesinde sunulan ve kısa bir süre önce lanse edilen “Mind Mapping” kampanyasında da yer alan Miu Sassy, siyah, beyaz, gök mavisi, opal ve gümüş deri veya siyah ya da pudra saten elmas motifli kristal el işlemeleriyle süslenmiş alternatiflerde bulunuyor.

Canlı ve cesur bu tasarımın onu taşıyan kadınlar kadar çok yönlü olması amaçlanıyor.

Özgürleşmiş kullanıcısının istediği stili sahiplenmesine izin verirken ona bir duruş kazandıracak kadar da eşsiz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X