Mon Reve Fundamentals 2021 ile Doğaya Saygı Duruşu

Her bir parçası el işçiliği ile üretilen MON REVE FUNDAMENTALS 2021; Air, Earth, Fire, Water ve Wind adlı beş ayrı koleksiyondan oluşuyor.

Mon Reve Fundamentals 2021 ile Doğaya Saygı Duruşu Mon Reve Fundamentals 2021 ile Doğaya Saygı Duruşu Pinterest


 

MON REVE FUNDAMENTALS Adını Doğadan Alan Koleksiyon
Air koleksiyonu, zarif inci ile güçlü oniks taşının uyumlu birlikteliği ile iki insan arasındaki aşkı simgeliyor. Gökyüzünün sınırlarını zorlayan etkileyici tasarımları ile koleksiyonda olumlu enerjisiyle beyaz ve her tarzla uyumlu siyah öne çıkıyor.
Earth koleksiyonu, ilhamını en temel, en dip duyguyla üretmekten ve doğmaktan alıyor. Mercan, red jasper ve karnelyan taşı ile bezeli zarif ve rafine tasarımlarda toprak tonları ve canlı kırmızılar göz dolduruyor.
MON REVE’in imzası say��lan zincir ve charmlar Fire koleksiyonu’nda yer alıyor. Koleksiyondaki özgün charmlar, altın kaplama pirinç zincirlerle kullanılarak farklı stillere uyarlanabiliyor. Tasarımlardaki zincirler, kırılması gereken ön yargıları, başarmak için risk almayı ve denemekten korkmamayı simgeliyor.
Water koleksiyonu saflık, dinginlik ve akışı simgeleyen Apetit taşının etkileyici kullanımı ile dikkat çekiyor.  Koleksiyonda okyanusların her ton mavisi büyüleyici tasarımlarla sergileniyor.
Wind koleksiyonu rüzgârın taşıdığı gücü tasarımlardaki yeşil ve mavi renkli taşların kuvvetli enerjisiyle yansıtıyor. Eski Mısır’da takı ve objelerde güç taşı olarak kullanılan malahit ve lapis’in yer aldığı parçalar koleksiyonda öne çıkıyor.

Sembollerin Gücü
Hayatta esas sürprizlerin detaylarda saklı olduğuna inanan Betina Demişulam tarafından MON REVE FUNDAMENTALS  2021’de semboller cömertçe kullanılıyor. Güçlü semboller arasında yer alan kalbin kullanımı, tasarımlarda sevgiyi ifade ediyor. Yeni sezonda farklı boyutlarda, farklı renk ve modellerdeki göz figürleri, hayatın gözlerimizle gördüğümüzden daha fazlası olduğunu ve kişisel bilgeliğimizdeki artışı sembolize ediyor. Cesur duruşuyla fark yaratan MON REVE tasarımlarında gücü simgeleyen kılıç ise her kadının içindeki savaşçı ruha vurgu yapıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X